GBD - ÜYE BÜLTENİ - 4
01 Ocak 2018

Gemi Brokerleri Derneği     Basın Bülteni 004/2017 


  Sosyal Komitenin özenle hazırlamış olduğu Sanat Ajansı 3.sayısı üyelere iletildi. Her ay olduğu gibi, derneğimizin Sosyal Komitesinin hazırlamış olduğu “Sanat Ajansı” büyük ilgi görmektedir. İçeriğindeki bilgiler için detaylı araştırma yapan komite üyelerimiz bu ayki sayı için çalışmalarına devam etmektedir.                                              
 
 
 Eğitim Komitesi’nin organize ettiği ve  Sayın Engin Koçak’ın sunduğu  “Genel Kargo ve Yakın Deniz Piyasaları” konulu seminer yapıldı. 
 
 
         
 
Dernek merkezinde 18 Aralık 2017 tarihinde yapılan sunumda ISTFIX araştırma kuruluşunun değerli analisti ve gazetecisi Sayın Engin Koçak “Genel Kargo ve Yakın Deniz Piyasaları” üzerine değerli bilgi ve araştırmalarını katılımcılarla paylaştı. 
 
 
 Eğitim Komitesi’nin konusunda eğitimli ve tecrübeli öğretmenlerle oluşturdukları “Gemi İşletmeciliği ve Brokerlik eğitimi” kursu dernek merkezinde başladı. 
 
   
 
 Dernek üyeleri ve misafirleri uzun ve yorucu bir yılın ardından yeni yıl yemeğinde bir araya gelerek yeni yılı kutladılar. Yüzden fazla kişinin katıldığı yılbaşı balosu 20  Aralık 2017 tarihinde; Kadıkoy Sess’de yapılan geleneksel Yılbaşı Balosu’na değerli üyelerimizin ve ailelerinin katılması ile yeni yıl kutlaması yapıldı. 
 
 Eğitim Komitesi; dernek merkezinde “Outlook Eğitimi” düzenledi; 
 
Eğitim komitesi Aralık 2017 de organize ettiği Outlook Eğitiminin ardından; 17 Ocak 2018 tarihinde “MS Excel’i Verimli Kullanmak” konulu eğitim ile üyelerin istek ve önerilerini değerlendirmektedir.  
 
 
 Derneğimizin 2017 yılı son “Pazartesi Buluşması” Draft GastroPub’da 4 Aralık’ta oldu. 
 
 
 “Cumartesi yürüyüşleri” her Cumartesi sabahı katılımın artması ile devam etmektedir. 
Her cumartesi sabahı Caddebostan Migros önünde buluşan üyelerimiz yürüyüşlerini kahve/çay  
ile sonlandırmaktadır. Katılımın gittikçe artması, aileleri ile bir araya gelen üyelerimiz bu etkinliğe herkesi  
davet ediyor. 
Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. /GBD Basın Komitesi